DEĞERLERİMİZ

VE KALİTE POLİTİKAMIZ

 

KALİTE

Kalite şirketimizin çalışma prensibi ve değerlerinin temelindedir. En kaliteli ürünleri üretmeye ve tedarik etmeye yönelik tutarlı yaklaşımımız, ortaklarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini aşmamızı sağlar.

 

İNOVASYON

Yenilikçilik, ortaklarımıza en ustaca çözümler sunan kilit itici güçlerimizden biridir.

 

ETİK KOD

Çok sıkı bir iş ahlakı kuralımız var. Etik kurallarımızı % 100 şeffaflıkla yürütürken en iyi hizmeti vermemize büyük önem veriyoruz. Ayrıca, ister çok uluslu bir şirket, isterse küçük bir şirket olsun tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet veriyoruz.

 

KORUMA VE GİZLİLİK

Gizlilik, çoğu müşteri ve iş ortağımız için önemlidir. Markalarımız, formülasyonlarımız, teknik özellikler vb. konularda ortaklarımızın gizliliğini koruyoruz. Kuruluşumuzun her seviyesindeki tüm çalışanlarımız bu davranış ilkeleri ile ilgili eğitilir ve bunları benimserler.

START-UP'LARA DESTEK

Start-Up’lar veya tutkulu girişimciler için Avrupa standartlarında fason üretim hizmeti sunarken, minimum sipariş adetlerini çok düşük rakamlara sunabiliyoruz. Böylece müşterilerimiz piyasaya göre çok daha düşük maliyetler ve minimum sipariş miktarları ile üst düzey bir laboratuvarın kalitesini elde edebiliyorlar.

International Group Nacar

Address: Meric Mah. MTK Sitesi 5746 Sk. No:80/1 Bornova, Izmir, 35090

Tel: +90 232 463 88 18

info@ign.com.tr / privatelabel@ign.com.tr

İngiltere Ofis: UK Affiliate

Nera Solutions Ltd

Address: 2 Leman Street, Aldgate Tower London E1 8FA

Tel: +44 845 1545 671

contact@nerasolutions.co.uk

© 2020 by IGN