25+ yıl

DENEYİM

İhtiyacınız olan Know-How

-

Hikayemiz

Yenilikçi Güç

Yenilikçi gücü, güvenilirliği ve üstün hizmet kalitesiyle International Group Nacar'ın başarı öyküsü 1994 yılında Türkiye'nin en güzel şehri İzmir'de başladı. Kozmetik, sağlık ve estetik endüstrisinin farklı alanlarında faaliyetlerini sürdüren IGN, 25 yıldır sürekli olarak hizmet kalitesini arttırmakta ve müşteri memnuniyeti odaklı yatırımlar yapmaktadır. IGN faaliyet gösterdiği tüm sektörlerdeki müşterileri için yenilikçi ve güvenilir bir ortak şeklinde tanınmaktadır.

Mükemmellik Taahhüdü

International Group Nacar bir aile şirketidir. İkinci kuşak tarafından yönetilen IGN, yolculuğunun başlangıcında birçok estetik cihaz ve kozmetik markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktaydı. Sonrasında aynı sektörde güzellik ve estetik kliniklerinden sağlık turizmine, güzellik akademilerine tıp merkezlerine kadar farklı alt alanlara yatırım yaptı.

IGN, her ikisi de mühendis olan ikinci kuşak yöneticiler Bekir Sıtkı Nacar ve Berkin Efe Nacar'ın firmaya katılması ile büyük üretim kapasitelerine sahip bir araştırma ve geliştirme şirketine dönüştü. Ayrıca IGN son yıllarda diğer birçok faaliyet alanını kardeş firmalarına dağıtarak ARGE ve üretim üzerine yoğunlaştı.

International Group Nacar (IGN), 2019 yılı sonu itibariyle Almanya, Hollanda, İngiltere gibi ülkelerden birçok kozmetik markasına fason üretim ve private label hizmetleri sunan, ARGE laboratuvarı ve GMP sertifikasına haiz modern bir üretim tesisine sahip bir firmadır.

Our Brands and Companies

Our Values and Quality Code

Human Resources

International Group Nacar

Address: Meric Mah. MTK Sitesi 5746 Sk. No:80/1 Bornova, Izmir, 35090

Tel: +90 232 463 88 18

info@ign.com.tr / privatelabel@ign.com.tr

İngiltere Ofis: UK Affiliate

Nera Solutions Ltd

Address: 2 Leman Street, Aldgate Tower London E1 8FA

Tel: +44 845 1545 671

contact@nerasolutions.co.uk

© 2020 by IGN