Markalarımız ve Şirketlerimiz

Köklü ARGE ve Üretim Partneriniz

International Grup Nacar (IGN), estetik ve dermokozmetik alanında ARGE ve üretim faaliyetleri başlıca olmak üzere birçok iş alanında faaliyet göstermektedir. IGN’nin üretim tesisi, tüm Türkiye'de sadece 19 fabrikanın hak ettiği ve alınması en zor görülen Sağlık Bakanlığı tarafından akredite edilen GMP sertifikasına haizdir. Üretim tesisi, otomatik tüp dolum makinesi, yarı otomatik dolum makinesi, tüp baskı makinası, farklı boylarda üretim kazanları ve diğer ek üretim ekipmanları sayesinde hem küçük, hem büyük miktarlı siparişler için üretim hizmeti sunmak için donatılmıştır.

IGN, yurtiçi ve yurtdışından birçok kozmetik ve dermokozmetik markasına fason üretim hizmeti vermektedir.

Eslab

Eslab, tüm yenilikçi kremleri, maskeleri, serumları, jelleri vb. geliştiren ARGE laboratuvarımızın markasıdır. Eslab tesisleri GLP (iyi laboratuvar uygulamaları) standartlarına sahip yüksek yatırımlı bir laboratuvardır. Eslab laboratuvarları kendi temiz odalarına sahiptir ve 0,3 mikron kadar küçük partikülleri filtreleyebilen HEPA filtre tesisinin yanı sıra kurum içi stabilite test tesislerine sahiptir.

Esderma MD ve Diğer Kozmetik Markalarımız

Klinikler ve doktorlar için tasarlanan kendi kozmetik markamız olan Esderma MD, profesyonel ürün yelpazesi de dahil olmak üzere 50'den fazla ürün çeşidi içermektedir. Ayrıca eczaneler ve kozmetik mağazalarında satışa sunulan farklı markalarımız da piyasada bulunabilir.

Benon Medikal

Alma Lasers, Amiea Germany gibi birçok estetik cihaz üreticisinin Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve cilt bakım profesyonellerine, kliniklere, dermatologlara vb. satış ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. Ürün yelpazesi lazerler, vücut yeniden şekillendirme cihazları, cilt bakım cihazları, yaşlanma karşıtı cihazlar vb. Aynı zamanda Esderma MD markasının Türkiye satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Estech Global

Lazerler, vücut şekillendirme cihazları ve cilt bakım cihazları ile kendi estetik cihaz markamız. Mühendislerimiz tarafından tasarlanmıştır.

Stria Stop Ultrasonik Çatlak Giderme

Almanya’dan bir iş ortağımız ile ortak geliştirdiğimiz işbirliği projemiz. Stria Stop çatlak giderme yöntemi, Avrupa’da popüler olan ve çok başarılı bir çatlak tedavisidir. Bu yönteminin çözümlerini ve dermokozmetiklerini geliştiriyor ve üretiyoruz.

estech global logo facebook
ign logo 250px
esderma-800
benon logo insta
ESLAB LOGO
estech global logo facebook
ign logo 250px
esderma-800
benon logo insta
ESLAB LOGO

International Group Nacar

Address: Meric Mah. MTK Sitesi 5746 Sk. No:80/1 Bornova, Izmir, 35090

Tel: +90 232 463 88 18

info@ign.com.tr / privatelabel@ign.com.tr

İngiltere Ofis: UK Affiliate

Nera Solutions Ltd

Address: 2 Leman Street, Aldgate Tower London E1 8FA

Tel: +44 845 1545 671

contact@nerasolutions.co.uk

© 2020 by IGN