Fason Kozmetik Üretim Hizmeti

Son 10 yılda çok popülerleşen ve en büyük firmaların dahi yatırım yaptıkları kozmetik sektörüne girmek aslında çok kolay. Avrupa ve Amerika’da bütün büyük markalar bizim gibi üretici ve laboratuvarlarla çalışarak ürünlerini geliştiriyor, kendileri sadece pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütüyorlar.

Bizim geliştirdiğimiz ürünler veya müşterilerimizin bize getirdiği örnek ürünlerin benzerlerini geliştirip fason üretim yapabiliyoruz.

Fason Üretim Nedir?

Fason Üretim, sektörel firmaların kendi pazarını oluşturacağı ve markalaşma çalışmalarını yapacağı ürünlerin, sektörde kendini kanıtlamış üretici firmalara imalatını yaptırması işlemine denir.

Neden Fason Üretim?

Kendi markalaşma çalışmalarını yapan ve ajans stratejisini benimsemiş firmaların ayrıca bir üretim tesisi kurmasına gerek olmaksızın, hali hazırda ürün imalatı için sertifikaları ve izinleri bulunan firmaların imalathanelerinde üretim yaptırabilmeleri; hem zaman-maliyet açısından büyük kar sağlamakta, hem de risk-fayda analizleri doğrultusunda firmalarına katma değer katmaktadır.

Fason Üretim Nasıl Yapılır?

International Group Nacar olarak üretim tesislerimizde, profesyonel ekiplerimiz ve ekipmanlarımız ile istenilen şart ve koşullarda fason üretim yapmaktayız. Üretim için gerekli olan tüm bakanlık onayları firmamız bünyesinde bulunmaktadır ve istenilen üretimin yapılması ardından yine bakanlık onaylı test süreçlerini uygulamaktayız.

Keywords: Fason Üretim, Fason Şampuan Üretimi, Fason Kişisel Bakım Ürünleri Üretimi, Fason Üretim Nedir? Neden Fason Üretim? Fason Üretim Nasıl Yapılır?